Napsali o nás

Dobrovolníci neměli po revoluci ustláno na růžích

Dobrovolní hasiči z Dobrého Pole

Dobrovolní hasiči z Dobrého Pole Autor: Archiv HZS Dobré Pole

6.1.2010 19:14

Dobré Pole /LIDÉ SV. FLORIÁNA/ - Sbor dobrovolných hasičů v tehdejší vesnici Dobropůl vznikl v roce 1886. Přesně dvacet dva let po založení prvního dobrovolného hasičstva v České republice. „První roky sboru byly především roky příprav a budování sboru samotného,“ zdůraznila Martina Nováková z SDH Dobré Pole.

 

Celý článek na :  https://kolinsky.denik.cz/hasici/ko_sdh_dobrepole20100106.html

 

Závody PL v 30.6.2012

Poslední závody PL před prázdninovou přestávkou.

Přípravka 1.místo

Hasičátka 3.místo

 

Dobrovolní hasiči závodili v Třebovli

Závody dobrovolných hasičů v Třebovli

Závody dobrovolných hasičů v Třebovli Autor: Deník/ Jakub Šťástka

1.7.2012 22:48

Třebovle – Samé cisterny, pumpy, hadice a pochopitelně hasiči. Co se děje? Hoří snad v Třebovli? Naštěstí nic takového. Tento víkend se tam odehrálo 4. kolo 12. ročníku Podlipanské ligy, soutěže dobrovolných hasičů. A pro Třebovli hostování závodu podle organizátorů byla premiéra, která dopadla hodně dobře.

 

Celý článek a fotografie na :

https://kolinsky.denik.cz/zpravy_region/dobrovolni-hasici-zavodili-v-trebovli-20120701.html